Zadzwoń! +48 85 653 61 44
Wiosna - czas na grilla! 0
Wiosna - czas na grilla!

Grille marki Weber to asortyment najwyższej klasy. Wybierz urządzenie rynkowego lidera i ciesz się nie tylko konsumpcją najsmaczniej przygotowanych potraw, ale też przyjemnością płynącą z samego użytkowania sprzętu. Produkty tej renomy to gwarancja satysfakcji. 

czytaj całość »
Grill - jaki wybrać? 0
Grill - jaki wybrać?

Decydując się na zakup grilla, musimy zwrócić uwagę przede wszystkim na nasze preferencje. Zastanówmy się, gdzie będziemy chcieli grillować-na ogródku czy raczej balkonie lub w mieszkaniu. Czy będziemy grillować dla kameralnego grona, czy urządzać uczty dla wielu osób. Warto też zastanowić się, co będziemy chcieli przygotowywać na ruszcie, a także jak często będziemy korzystać z grilla i czy będziemy mieli go gdzie schować na okres zimowy. Poznaj naszą ofertę i wybierz najlepszy model dla siebie. 

czytaj całość »
Czy potrawy z grilla są zdrowe? 0
Czy potrawy z grilla są zdrowe?

Grill jest nieodłącznym elementem wiosennych spotkań ze znajomymi w ogrodzie lub na działce. Na ruszt trafiają nie tylko mięsa, ale też ryby, a nawet warzywa, owoce, sery i owoce morza! Powstaje jednak pytanie, czy potrawy z grilla są zdrowe? Sprawdź odpowiedz i wybierz najlepszy model dla siebie. 

czytaj całość »
METODY GRILLOWANIA WG WEBERA 0
METODY GRILLOWANIA WG WEBERA

Jaką temperaturę ustawić? Jak długo grillować? Jakie mięso na grilla wybrać? Zmiennych jest wiele więcej. I choć spektakularne porażki zdarzają się rzadko, to osiągnięcie idealnych rezultatów wymaga zarówno wprawy, jak i namysłu. Dziś odkryjemy przed wami kolejną składniową perfekcyjnego grillowania: metody grillowania wg Webera.

czytaj całość »
HISTORIA FIRMY WEBER OD BOI OKRĘTOWEJ DO GRILLA KULOWEGO 0
HISTORIA FIRMY WEBER OD BOI OKRĘTOWEJ DO GRILLA KULOWEGO

Dziś ludzie na całym świecie stosują grille firmy Weber. Nic dziwnego, również w przypadku różnych przepisów grillowania ważne są właśnie dwie rzeczy: dobry smak i nieskomplikowane przyrządzanie potraw. Wynalazkowi Georga Stephena zawdzięczamy dzisiejsze możliwości grillowania, bowiem dopiero wynalazek pokrywy otworzył cały bogaty świat grillowania. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl